O nas

FlowSofa > O nas

FLOWSOFA - More than comfort...

FLOWSOFA to marka stworzona dla zwolenników nietuzinkowego wzornictwa i funkcjonalnych rozwiązań. Meble FLOWSOFA to idealna podpozycja zarówno do mniejszych mieszkań jak i większych powierzchni Waszych domów, służąca zarówno do wypoczynku, jak również do spania.

Wizja jaka przyświeca FLOWSOFA przy tworzeniu mebli to „więcej niż komfort” (more than comfort) – dzięki zastosowaniu najwyższej jakości pianki wysoko elastycznej oraz sprężyn falistych w meblach FLOWSOFA komfort oferujemy w standardzie. Dążymy natomiast aby każdy projekt oferował Państwu coś więcej, między innymi nietuzinkowe wzornictwo, unikalne materiały i wzory oraz funkcje. Naszą misją i celem natomiast jest zgodne z etyką i zasadami społeczno-środowiskowymi przetwarzanie zasobów, celem wytwarzania wysokiej jakości mebli o wzornictwie dostosowanym do zmieniających się oczekiwań różnych grup klientów na wielu rynkach.

FLOWSOFA to:

Wzornictwo i funkcjonalność – projektując meble mamy na uwadze zmieniające się trendy we wzornictwie, lecz głównym Naszym priorytetem jest funkcja i komfort użytkowania, który jest kluczowym aspektem jakości wypoczynku. To też, determinuje Nas, do projektowania mebli, które wyróżnia energonomia i funkcjonalność, tak aby każda, nawet krótka przerwa na wypoczynek była czymś wyjątkowym.

Indywidualne podejście – wiemy jak ważna we wnętrzach jest możliwość wyrażenia siebie, dlatego też FLOWSOFA to szeroki wybór dodatków i elementów wykończenia oraz bogata paleta kolorystyczna tkanin, które dają Wam możliwość personalizacji i jak najlepszego dopasowania produktu do Waszych potrzeb i preferencji.

Dążenie do doskonałości – nieustannie dążymy aby nasze produkty wyróżniały wysokiej jakości materiały i jakość wykonania. Swoją uwagę koncentrujemy na doborze wytrzymałych materiałów i tkanin dbając jednocześnie o precyzję wykonania, tak aby meble FLOWSOFA spełniały zróżnicowane oczekiwania różnych grup klientów i stawiały czoło trudom codziennego użytkowania.

Odpowiedzialny biznes

Partnerskie relacje i wartości – każda droga do sukcesu jest prostsza jeśli prowadzi przez wzajemny szacunek, zaufanie, odpowiedzialność i zaangażowanie. To właśnie te wartości przyświecają FLOWSOFA w codziennej pracy. Wierzymy, że działanie oparte na zaufaniu i uniwersalnych wartościach, przynosi długotrwałe korzyści biznesowe zarówno dla Naszych partnerów biznesowych jak również pracowników.

Dbałość o środowisko i zasoby naturalne – jednym z priorytetów FLOWSOFA jest produkcja z zachowaniem szczególnej dbałości o jakość wykorzystywanych materiałów mając na uwadze środowisko i eksploatacje zasobów naturalnych. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych dostawców materiałów i surowców spełniających wszystkie wymagane kryteria środowiskowe.