Zwroty i reklamacje

FlowSofa > Zwroty i reklamacje

Prawo odstąpienia od umowy. Zwrot towaru kupionego na odległość (witryna www.flowsofa.com)

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny jeżeli dokonali Państwo zakupu poza lokalem przedsiębiorcy lub na odległość (np. sklep internetowy).

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno lub umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach, bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia, w którym objąłeś w posiadanie ostatnią z rzeczy, ostatnią partię lub część albo w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy, ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, na przykład przez pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Oświadczenie możesz przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@flowsofa.com

Wzór formularza odstąpienia od umowy – pobierz